طراحی و گرافیک به صورت خلاصه کلیه فعالیت هایی است که موجب ارتباطات بصری یا خلق هویت بصری یک برند یا کسب و کار میشود . کلیه فعالیت های گرافیکی به این موارد ختم میشود : طراحی لوگو، طراحی ست اداری، کاتالوگ، بروشور، فلایر و … که موجب افزایش نقاط تماس برند شما با مشتری و مصرف کننده میشود نقاط تماسی که میتواند موجب برندسازی، شناخت بهتر شما و از همه مهم تر افزایش فروش بشود .

طراحی و گرافیک یکی از آن حوزه هایی که امروزه تاثیر آن بر روی کسب و کارهای دیگر بسیار بسیار بیشتر از قبل مشاهده میشود آثاری است که توسط طراحان گرافیک خلق میشوند . که تعداد متقاضی برای خلق اثرهای زیبای گرافیکی برای بستر های مختلفی مثل سایت ، پوستر و … و همچنین علاقه مندان به این حوزه پیش از پیش زیاد شده اند .

اهمیت طراحی و گرافیک بسیار بسیار فراتر از آن چیزی است که تصورش را میکنیم و شخصی که خود را به عنوان طراح و گرافیک می داند باید از توانایی های بسیار بالایی برخوردار باشد توانایی هایی مثل:

طراحی لوگو، طراحی تایپوگرافی، وکتور، تصویرسازی، پترن، طراحی پوستر، طراحی ست اداری، طراحی بروشور، فلایر، کاتالوگ و … کامل مسلط باشد. شرکت دیجیتال مارکتینگ سانیار مدیا به صورت تخصصی متخصص و آموزش دهنده ی این حوزه ها .