۱۰ دلیل برای داشتن یک وب سایت حرفه ای

زمان مطالعه

5 دقیقه

تاریخ انتشار

۱۴۰۱-۰۹-۲۴

اشتراک گذاری:

امروزه داشتن یک وب سایت برای هر کسب وکاری ضروری است. شاید در ابتدا با خود فکر کنید که چندان احتیاجی به یک وب سایت ندارید. اما در حال حاضر با وضعیت فیلترینگ و مشکلات اینترنتی پیش آماده، بهترین راه برای ارتباط با مردم گوگل است که در گوگل وب سایت ها نمایش داده می شوند. در این مقاله که توسط تیم محتوایی شرکت دیجیتال مارکتینگ سانیار مدیا ارائه و عرضه گردیده قصد داریم ۱۰ دلیل برای داشتن یک وب سایت حرفه ای را به صورت کامل به  شما عزیزان معرفی کنیم .

وقت را تلف نمیکنیم و شمردن را آغاز می کنیم تا مطمئن شوید که به یک وب سایت نیاز دارید.

۱- معرفی و برندسازی تجارت شما توسط وب سایت حرفه ای

یک راه عالی برای معرفی شدن، داشتن یک وب سایت حرفه ای است. داشتن یک وب سایت این فرصت را به شما می دهد که خود را به طور کامل در هر نقطه ی دنیا که می خواهید معرفی کنید. در وب سایت می توانید درباره خدمات  مزایای کارتان به مخاطبان بگویید.

حتی اگر کسب و کاری ندارید، وب سایت فرصت خوبی را برای مطرح شدنتان  بوجود می آورد.

۲- با داشتن وب سایت اعتبار کسب میکنید

بی شک زمانی که تمام اطلاعات کسب و کار خود را به مخاطبان معرفی میکنید، با افزایش اعتبار روبه رو می شوید. داشتن اعتبار در کسب وکار باعث می شود مخاطب راحت تر به شما اعتماد کند و درآمد بیشتری نصیب شما بشود.

۳- صدای کامل برای معرفی شدن و برندسازی توسط وب سایت

با داشتن یک وب سایت، شما یک رسانه خواهید داشت. علاوه بر معرفی شدن خود، می توانید به صورت گسترده تر با مخاطبان در ارتباط باشید. سایت رسانه ای مناسب برای معرفی تخصص خود و یا آموزش تخصص خود است.

اهمیت داشتن وب سایت در چیست؟؟

زمانی که اطلاعات بیشتری در سایت وجود داشته باشد، مخاطبان راحت تر به شما و کسب وکار شما اعتماد می کنند.

مثلا اگر ما یک وبلاگ کامل درباره ی هزینه طراحی سایت برایتان بنویسیم، چقدر در جلب اعتماد شما تاثیر گذار است؟ شما هم می توانید با توضیحات کامل تر بر روی مخاطب خود تاثیر بگذارید.

۴ – وب سایت یک راه ارزان برای دیده شدن

ارزان ترین راه برای دیده شدن کسب و کار شما

راه اندازی یک فروشگاه در سطح شهر برای شما راحت تر است یا یک فروشگاه مجازی؟ کدام مورد هزینه کم تر و سود بیشتری خواهد داشت؟ داشتن یک فروشگاه واقعی در سطح شهر چندان کم هزینه نیست، هزینه اجاره مغازه، مالیات، قبض ها، دکور، تبلیغات و…….. ولی یک فروشگاه مجازی و فعال در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ چنین هزینه های سنگینی را ندارد.

در مورد وب سایت، شما می توانید با هر هزینه دلخواه فروشگاه اینترنتی یا سایت ارائه خدمات خود را راه اندازی کنید. برای جذب مخاطب هم نیاز به هزینه های سنگین نیست، کافیست مطالب مفیدی را در سایت خود قرار دهید تا بتوانید کاربرانی را از طریق گوگل به سایت خود جذب کنید و یا حتی می توانید در بعضی از سایت ها به طور رایگان خود را معرفی کنید.

اما این به این معنا نیست که سایت کم هزینه است و یا به اصطلاح هزینه ای ندارد، ولی هزینه نگهداری یک سایت در حوزه ی جذاب و شیرین دیجیتال مارکتینگ به مراتب کمتر از هزینه های اداره و نگهداری یک فروشگاه یا مغازه است.

۵ – ۲۴ساعته در دسترس مخاطبین باشید…!

۲۴ ساعته در دسترس مخاطب باشید

یکی از مهم ترین دلایل داشتن یک وب سایت، شبانه روزی فعال و در دسترس بودن است. داشتن یک پشتیبان که شبانه روز پاسخگوی مخاطبان باشد، برای یک کسب و کار که در فضای فروش آنلاین حضور ندارد کمی هزینه بر و دشوار است. خوب میدانید که اگر پاسخگویی درستی برای خدمات و نیاز مشتری نداشته باشید، مشتری و بازار رقابتی را از دست می دهید.

یک وب سایت این امکان را به شما می دهد که بتوانید در هر زمان و هر مکانی مخاطبین را پشتیبانی کنید.  این یک فرصت عالی هم برای برند سازی شما و هم کاهش هزینه های جانبی کسب و کار شماست.

۶ – ایجاد بازارسازی و روابط حداکثری برای کسب و کار شما

داشتن یک وب سایت این امکان را به شما می دهد تا ارتباطات گسترده ایی در سراسر دنیا داشته باشید. بدون شک از طریق یک وب سایت حرفه ای می توانید باهمکاران خود و یا افراد جدید تری آشنا شوید.

۷ – داشتن سناریو و فروش اصولی

مخاطبی که از طریق سایت اقدام به ارتباط سازی با شما می کند، مطمئنا مشتری است. یک وب سایت مسیر مشخصی را برای مخاطب ایجاد میکند و فروش سریع تر و آسان تری را خواهد داشت، چون مخاطب مقاسیه و جمع آوری اطلاعات خود را انجام داده و فقط به قصد خرید وارد وب سایت می شود.

۸ – ارائه آمار دقیق برای ارزیابی

۱۰ دلیل داشتن وب سایت حرفه ای برای برندسازی

یک مزیت بسیار بزرگ داشتن وب سایت، امکان ارزیابی دقیق است. با وجود ابزار های دقیق، می توان آمار بسیار دقیقی از تمام فعالیت های کاربران یک وب سایت را مشاهده و تحلیلشان کرد. حتی نقاط ضعف و قوت سایت را مشخص کرد و آن ها را تغییر داد. در اینترنت امکان ارزیابی دقیق همه چیز وجود دارد.امروزه در بستر وب میتوان اهداف ارزشمندی را برای کسب و کارها تحقق بخشید.

در وب سایت می توان فهمید بازدید کنندگان دقیقا ازکجا آمده اند مثلا یک فروشگاه قهوه را تصور کنید که در شهر اصفهان مشغول فعالیت است و چندین سال به صورت سنتی فعالیت دارد که در فاز جدید کسب و کار تصمیم به سرمایه گذاری و گسترش کسب و کار و سازمندهی فروشش می گرد . از طریق طراحی وب سایتی متناسب با نیازش در شهر اصفهان میتواند هم مشتریان جدیدی جذب کند و هم فروش های قبلی از مشتریان را به بهترین شکل ساماندهی کند تا آماری درست هم برای فعالیت بهتر و هم تبلیغات موثر داشته باشد.

9 – استفاده همگانی و راحت

امروزه هر انسانی می تواند با هر سطح سوادی از اینترنت استفاده کند و تمام مشکلات خود را از طریق اینترنت حل کند و یا هر سوالی که داشته باشد را در آن جستجو کند.

پس شما می توانید با تولید محتوای مناسب و جذاب در وب سایت مخاطب را به سایت خود جذب کنید. داشتن یک سایت می تواند تمامی مخاطبان چه کسانی که مستقیم و چه غیر مستقیم دنبال شما هستند، با شما در ارتباط باشند.

10 – ثبت اطلاعات مشتریان

یک سایت با داشتن پایگاه داده می تواند تمام اطلاعات وارد شده مخاطب را در خود نگهداری کند. در سایت خود میتوانید بخشی را ایجاد کنید تا از مخاطب وارد شده، اطلاعاتی مانند: نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن را دریافت و ثبت کند.

شما با استفاده از این راه میتوانید بازاریابی موفقی داشته باشید و می توانید هر زمان که می خواهید با مخاطبان ثبت شده ارتباط برقرا کنید.

در نهایت داشتن یک سایت به اعتبار شما در بین رقبا، افزایش فروش، اعتماد مشتریان، دادن اطلاعات بیشتر، کمک به بخش فروش و بازاریابی و…. کمک زیادی خواهد کرد. یکی از دلایل پیشرفت کسب و کار شما می تواند داشتن یک وب سایت حرفه ای باشد.

اگر می خواهید تعداد زیادی مشتری به کسب وکار خود جذب کنید و درآمد بیشتری داشته باشید، سایت بهترین گزینه است. با سایت بدون هیچ حد و مرزی می توانید خود وکسب وکار خود را معرفی کنید.

اگر هنوز دچار شک و تردید برای داشتن یک وب سایت حرفه ایی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید تا به طور رایگان و کامل از مزیت ها و معایب سایت شما را مطلع کنیم.

ارتباط با شرکت دیجیتال مارکتینگ سانیار مدیا

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات

ورود

[theme-my-login]