قیمت اجاره استودیو کروماکی اصفهان

استودیو کروماکی اصفهان

چنانچه قصد اجاره استودیو کروماکی در شهر اصفهان را دارید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. اگر در مورد فناوری‌های انقلابی در دنیای تولید فیلم و ویدیو صحبت می‌کنیم، هیچ چیز مهم‌تر از ترکیب پرده کروماکی در خروجی محصولات ویدیوی شما نیست.

این فرآیند لایه‌بندی دو تصویر در کنار هم که بیشتر به عنوان «فناوری صفحه سبز» شناخته می‌شود، به یکی از رایج‌ترین شکل‌های جلوه‌های بصری در تمام انواع تولید فیلم و ویدیو تبدیل شده است.

از ویدیوهای شرکتی گرفته تا فیلم های پرفروش و موزیک ویدیوهای با بودجه بالا، قدرت صفحه نمایش سبز تقریباً بی پایان است. اما برای هر کسی که تازه شروع به کار کرده است، چگونه از یک صفحه سبز برای پروژه های ویدیویی خود استفاده می کنید؟

به حذف‌کردن رنگی مشخص که قالباً به رنگ معروف سبز (پرده‌ سبز) مشهور است تکنیک کروماکی می گویند.

سانیار
استودیو کروماکی

استودیو کروماکی

پرده کروماکی یا پرده سبز سینما یک تکنیک جلوه های ویژه سینمایی و پس تولیدی برای روی هم قرار دادن چند فیلم است. بدین صورت که از اشیا یا افراد در روی پرده ی سبز فیلم برداری میشود و باتوجه به موضوع فیلمبرداری پس زمینه آنرا انتخاب میکنند.

به طور کلی در استودیو کروماکی از پس زمینه های سبز و آبی بیشتر استفاده میشود.

اجاره استودیو کروماکی اصفهان

تکنیک پرده سبز (کروماکی) در بسیاری از زمینه ها برای حذف پس زمینه از موضوع یک عکس یا ویدیو استفاده شده است. برای نمونه میتوان به پخش اخبار، فیلمهای سینمایی و بازیهای ویدیویی اشاره نمود.

در برخی از مواقع برای نمونه زمانی که بازیگر یا کسی که روی پرده سبز اجرا دارد ممکن است لباس ان کمی تمایل به رنگ سبز داشته باشد در اینجا ما از پرده ی ابی استفاده میکنیم.

سبز و آبی ممکن است رایج ترین رنگ های کروم باشند، اما تنها گزینه ها نیستند. از نظر فنی، هر رنگ ثابتی را می توان به عنوان پس زمینه استفاده کرد. قرمز، بنفش، نارنجی، قهوه ای، هر رنگ ثابت دیگری می تواند گزینه های رنگ دیگری برای پرده های کروم باشد.

کروماکی

دلیل استفاده بیشتر از رنگ سبز و آبی این است که در رنگ پوست انسان نه سبز و نه آبی وجود هیچ بخشی از سوژه مورد فیلمبرداری یا عکسبرداری نباید رنگ استفاده شده به عنوان پشتیبان را تکرار کند زیرا ممکن است سیستم آن را با رنگ پشتیبان اشتباه بگیرد.

در استودیو کروماکی نورپردازی یکی از ارکان مهم در ارائه خروجی با کیفیت به شما میرود. علاوه بر این، محیط استودیو کروماکی نیز باید آگوستیک باشد. اتاق هایی آکوستیک: اتاق هایی هستند که از بروز و ایجاد صداهای ناخواسته جلوگیری میکند و به گونه ای عایق صوت هستند که توانایی این را دارند از بروز امواج صوتی مستقیم و غیره مستقیم جلوگیری کنند.

اما دلایل دیگری برای استفاده از سبز و آبی وجود دارد. رنگ های سبز و آبی نسبت به رنگ های دیگر درخشندگی بالاتری دارند، به این معنی که به طور طبیعی در دوربین های دیجیتال روشن تر می شوند

بزرگترین چالش هنگام تنظیم یک صفحه آبی یا صفحه سبز، نورپردازی و اجتناب از سایه است. یک سایه خود را به صورت رنگ تیرهتری به دوربین نشان میدهد و ممکن است برای تعویض مشکل ایجاد کند. این را می توان گاهی در برنامه های کم هزینه یا زنده مشاهده کرد. مواد استفاده شده بر کیفیت و سطح روشنایی یکنواخت تأثیر می گذارد.

اجاره استودیو کروماکی در اصفهان

Rate this post

اشتراک گذاری :

رزرو استودیو

بیش تر از 80 متر

دارای 4 کادر مختلف

ست فیلم برداری حرفه ای

ویژه مدرسین و مشاورین کسب و کار

ضبط و مشاوره در فروش دوره

لینک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات

ورود

[theme-my-login]