طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی وب سایت حرفه ای

با داشتن یک سـایت حرفـه ای در حوزه کاری خود می توانید بازار هـــدف بزرگتر و افزایش قیمت چشمگیری در کسب و کارتان داشته باشید. طراحی سایت حرفه ای راه حلی برای دیده شدن است.

طراحی گرافیکی

طراحی به صورت شخصی نسبت به کسب و کار  انجام می شود

اهمیت بهینه سازی

رشدکسب وکار، افزایش درآمد و دیـده شـدن بیـشتـر  در صفحات

اهمیت وب سایت

وب سایت یک بستر گسترده و قدرتمند برای جذب مخاطب است

تولید محتوا

تصویر سازی و محتوا نویسی به صورت شــــخصـی اجـرا می شـود

ارزش وب سایت برای کسب و کار

ارزش یــک کسـب کـار بــه دیـده شـدن آن در هـمـه ی بـستـر هـای حـقیقی و مجازی اسـت. اکـثریت افـراد تصـمیمات خود را از مـوتـور های جسـتجو آغــاز می کـنند. امروزه فعالیت در فضای مجازی نشان دهـنده ی حرفه ای بودن در کار اسـت وکـسب و کار شـما برای ارتقا پیـدا کردن احتیاج به یک بستر وسیـع و بـدون مـحدودیـت مـجـازی دارد. برای دیده شدن در فضای مجازی وب ســایت بـهترین گـزیـنــه اسـت. فعالیت در چنین بستری در صرفه جویی زمان و هزینه بسیار کمک کننده و همیشه در دسترس عمـوم اسـت. با داشتن یک سایت حرفه ایی می توانید خود و خـدمات خـود را به راحتی به مخاطب معرفی کنــید و نتیجـه مطلوبی رابـدست بیاوریــد. تیم طراحی سانیار با ارزش گذاری های درست و مناسب شمارا در این بستر با ارزش تر می کند. 

روش های طراحی سایت

بصورت کاملا حرفه ای ، متناسب با کسب و کار شما

تیم طراحی سایت حرفه ای سانیار با روش های کاملا اصولی و متخصصانه نسبت به حوزه کسب و کار شما سایت را طراحی می کند و در راستای هدف جذب بیشتر مخاطب و رشد بالای سایت فعالیت می کند. شما می توانید نسبت به فعالیت سایت خود، نوع طراحی آن را انتخاب کنید. طراحی سایت  به دو صورت اختصاصی و  وردپرس انجام می شود.

طراحی سایت با وردپرس

 وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوایی در کل جهان است. این بستر یک سیستم تولید محتوای تحت وب است که با زبان PHP نوشته شده و متن باز و قابل انعطاف است که می توان با آن سایت های فروشگاهی، وبلاگی، شرکتی و شخصی ساخت. متن باز بودن ورد پرس به این معناست که می توان همیشه آن را تغیر داد و ویرایش کرد. این سیستم دارای افزونه های زیادی است که با استفاده از آن ها بخش های کاربردی مختلفی را می توان به سایت اضافه کرد. مزیت وردپرس در این است که می توان نسبت به حوزه کاری و علایق شخصی پوسته خاص خود را طراحی کرد. قابلیت خوب این سیستم، تحت وب و واکنش گرا بودن آن است، یعنی نسبت به هر صفحه نمایش در هر ابعاد مختلف به درستی نمایش داده می شود. اکثر سایت های بزرگ دنیا به دلیل امنیت بالا از وردپرس استفاده می کنند. تیم طراحی سایت سانیار با استفاده از این سیستم تحت وب و به صورت شخصی سازی نسبت به کسب و کارتان، شمارا به دنیای مجازی معرفی می کند.

طراحی وب سایت حرفه ای - طراحی سایت با وردپرس
طراحی وب سایت حرفه ای - طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

هر کسب و کاری دارای خصوصیاتی متفاوت است و بهتر است برای معرفی شدن، سایت خاص و مناسب کسب وکار خود را داشته باشد. سایت شما مانند یک کارت ویزیت آنلاین است که نشان دهنده هویت و برند کسب و کارتان است. طراحی سایت امروزه کاملا تخصصی شده است که از قسمت های  کد نویسی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرفیکی  و سئو تشکیل شده است.  تیم طراحی سایت حرفه ای سانیار با شناخت کسب و کار شما و برسی کامل تمام خصوصیات برند کاریتان، سایت اختصاصی شمارا را طراحی می کند و در قسمت های مختلف طراحی سایت کاملا تخصصی مناسب کسب و کارتان فعالیت می کند. طراحی سایت اختصاصی فرصت دیده شدن درست در فضای مجازی را به شما می دهد.

وب سایت شرکتی​
Base
تومان ۸/۵۰۰/۰۰۰
۵۰۰۰ مگابایت هاست
طراحی گرافیکی اختصاصی
بکاپ گیری منظم
پشتیبانی یک ساله
رعایت کامل اصول سئو
تولید محتوا اختصاصی
عکاسی محیطی
وب سایت فروشگاهی
Extra
تومان ۸/۵۰۰/۰۰۰ per month
۲۰۰۰۰ مگابایت هاست
طراحی گرافیکی اختصاصی
بکاپ گیری منظم
پشتیبانی یک ساله
رعایت کامل اصول سئو
تولید محتوا اختصاصی
درگاه پرداخت
نماد اعتماد الکترونیک

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

دنیای مجازی هر روز گسترده تر می شود و برای فعالیت و شناخته شدن در این بستر بهترین انتخاب داشتن سایت است. قبل از داشتن یک وب سایت به مزایای آن فکر کنید تا از مطمئن تر عمل کنید. داشتن یک وب سایت به شما کمک می کند:

  • اعتبار بیشتری کسب کنید،
  • مشتریان جدید داشته باشید،
  • یک راه ارتباطی کامل برای مردم و برند ها دارید،
  • به صورت ۲۴ ساعته در دسترس باشید،
  • روابط جدید ایجاد میکنید،
  • دایره مخاطبان خودتان را گسترش می دهید،
  • امکان ارزیابی دقیق تمام فعالیت ها را دارید،
  • و همچنین افزایش فروش و صرفه جویی در زمان را می توانید کنترل کنید.
 

اگر قصد داشتن یک وب سایت اختصاصی را دارید کارشناسان تیم سانیار پاسخگوی شما هستند.

کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستن!

طراحی وب سایت حرفه ای - چرا باید وب سایت داشته باشیم

روند کار طراحی وب سایت حرفه ای

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

طراحی وب سایت حرفه ای - سانیار مدیا

خدمات تخصصی ما

مدیریت پیج اینستاگرام

لینک کوتاه

سوالات متداول

سوال هایی که ممکن برای شما هم بوجود بیاد؟!

هزینه طراحی سایت برای هر کسب و کاری متفاوت است. تمام هزینه ها نسبت به طراحی، سئو و تولید محتوا محاسبه می‌شود و نمی‌توان قیمت دقیقی را اعلام کرد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت های دقیق، با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

بازه‌ای بین ۲۰ تا ۴۰ روز می تواند زمان ببرد. اما بازهم همه‌ی این عوامل به نوع سایت و طراحی آن بستگی دارد.

شرکت سانیار مدیا هم با وردپرس و هم به صورت اختصاصی سایت را برای شما طراحی می‌کند. شما فقط کافیست حوزه کسب وکار خود را به ما معرفی کنید تا ما نوع طراحی مناسب کسب و کار شما را، به شما معرفی کنیم.

به طور صد در صد بله. داشتن سایت برای همه‌ی کسب وکار‌ها لازم است. با سایت می‌توانید خود را به جوامع بزرگ تر معرفی کنید و فروش بیشتری داشته باشید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

جهت مشاوره با تیم سانیار مدیا فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

درخواست مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات

ورود

[theme-my-login]