سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت یک پروسه طولانی مدت و زمان‌بر است که باعث رشد و دیده شدن سایت و جذب بازدیدکنننده می شود. سئو تمام فرآیند هایی است که باعث می شود سایت در گوگل به نتایج بهتری برسد. بهینه سازی سایت قابلیت جستجو پذیری و دردسترس بودن را به سایت می دهد و این بهینه سازی به کاربر این امکان می دهد که با کمترین کلیک به نتیجه دلخواهش برسد. تکنیک های زیادی برای رسیدن به نتیجه مطلوب در صفحه گوگل وجود داره اما بهتر است از سئو تکنیکال، بازاریابی محتوایی و لینک سازی هدفمند به نتیجه دلخواه برسید. تیم سانیار به شما کمک می کند تا در پیاده سازی این نتایج بهترین شکل ممکن عمل کنید.

خدمات تیم سئو سانیارمدیا

تیم سئو سانیار به شما کمک می کند تا  بستر کسب و کار خود را در فضای گسترده تر نمایش دهید و خود را به جوامع بزرگ تر نشان دهید. 

سئو و بهینه سازی سایت - آنالیز سایت

آنالیز سایت

آنالیز سایت فرآیندی است که نقاط قوت و ضعف سایت را نشان میدهد. ما در سانیــار با تحلیل و بررسی این نقاط سعــی می کنیم به روند بهبود سایت کمــک کنیم.

طراحی سایت

داشتن یک سایت اختصاصی نشانگر منحصر به فرد بودن کسب وکار است. ما به شما کمک می کنیم تا متخصصانه ترین سایت را در حوزه کاری خود داشته باشید.

سئو و بهینه سازی سایت - سئو وب سایت

سئو وب سایت

سئو و بهینه سازی کمک به دیده شدن و ارتقاء رتبه سایت می کند. تیم بهینه سازی سانیار با استفاده از ابزار های حرفه ای، اعتبار سایت شما را چند برابر می کند.

سئو و بهینه سازی وب سایت چیست ؟

ارزش یــک کسـب کـار بــه دیـده شـدن آن در هـمـه ی بـستـر هـای حـقیقی و مجازی اسـت. اکـثریت افـراد تصـمیمات خود را از مـوتـور های جسـتجو آغــاز می کـنند. امروزه فعالیت در فضای مجازی نشان دهـنده ی حرفه ای بودن در کار اسـت وکـسب و کار شـما برای ارتقا پیـدا کردن احتیاج به یک بستر وسیـع و بـدون مـحدودیـت مـجـازی دارد. برای دیده شدن در فضای مجازی وب ســایت بـهترین گـزیـنــه اسـت. فعالیت در چنین بستری در صرفه جویی زمان و هزینه بسیار کمک کننده و همیشه در دسترس عمـوم اسـت. با داشتن یک سایت حرفه ایی می توانید خود و خـدمات خـود را به راحتی به مخاطب معرفی کنــید و نتیجـه مطلوبی رابـدست بیاوریــد. تیم طراحی سانیار با ارزش گذاری های درست و مناسب شمارا در این بستر با ارزش تر می کند. 

سئو و بهینه سازی سایت، رسیدن به رتبه یک گوگل نیست

 هر سایتی که در آن بهنیه سازی و سئو انجام می شود قرار نیست رتبه یک گوگل باشد. سئو و بهینه سازی مقطعی است و هرچقدر فعالیت بیشتر انجام شود رتبه سئو بهتری برای سایت کسب می شود. هر سایتی که رتبه یک گوگل است صرفا نمیتوان آن را سایت خوب و درست نامید. سایت بهینه شده احتیاج به فعالیت مستمر دارد تا به صورت صعودی رشد رتبه داشته باشد و همچنین باید رابط کاربری بسیار راحتی داشته باشد. رسیدن به رتبه یک گوگل به عوامل بیرونی و درونی یک سایت بستگی دارد که با بهینه تر بودن این عوامل می توان به رتبه یک گوگل نزدیک تر شد.

سئو و بهینه سازی وب سایت - سانیار مدیا

سئو و بهینه سازی سایت یک فرآیند مستر و زمان‌بر است که این فرآیند با روند تحلیل و برسی تمام کلمات و محتواهای سایت انجام می شود. در سئو با استفاده از تکنیک های مختلف ترافیک و بازدید سایت افزایش می یابد. سئو تنها برای سازگاری با موتور های جستجو نیست، بلکه یک سئو خوب موجب بهبود تجربه رابط کاربری و دیده شدن بهتر سایت است. تیم سئو و بهینه سازی آژانس سانیار با داشتن تخصص و  ارائه خدمات کامل، به سایت شما کمک می کند تا ترافیک و بازدید بیشتری را تجربه کند و در فضایی گسترده تر دیده شود.

مدیریت و بهینه سازی وب سایت - سئو تکنیکال

سئو تکنیکال

سئو فنی یا سئو تکنیکال به عوامل پشت صحنه ی سایت مربوط می شود که در افزایش بازدید طبیعی سایت تاثیر دارد. از این عوامل می توان به ساختار کد نویسی، رعایت استانداردهای طراحی سایت، بهینه سازی مویابل وسرعت لود صفحه اشاره کرد. دراین مورد ابتدا باید سایت از همه جوانب برسی شود و در مرحله دوم برنامه ریزی برای رفع مشکلات و یا بهبود بیشتر آن ها نوشته شود.مهم ترین بخش سئو فنی، ساده کردن ساختار وب سایت برای موتور جستجو است(هرچقدر محتوا برای موتور گوگل قابل درک تر باشد، رتبه بهتری به سایت تعلق خواهد گرفت) و همچنین بهبود سرعت سایت، باعث جذب مخاطب های بیشتری به سایت میشود.

طراحی استراتژی

برای کسب رتبه بهتر و بهینه سازی الگوریتم های گوگل اولین قدم داشتن یک استراتژیست که بتوان سایت را در راستای هدف مشخص حرکت داد، که باید نسبت به اهداف و روند رشد کسب و کار نوشته شود. با مشخص کردن اهداف و برسی پتانسیل ها می توان به راحتی استراتژی برای رشد سایت نوشت. این استراتژی باید بر اساس آگاهی سازی مخاطب از برند و جذب مخاطب بیشتر برای سایت باشد. با داشتن برنامه ریزی برای سایت، تولید محتوا ولینک سازی را هدفمندتر و ارزش بیشتری برای کسب و کار ایجاد میکند.

سئو و بهینه سازی وب سایت - استراتژی سئو

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوایی قسمتی از استراتژی است، که در آن با تولید محتوای ارزشمند و مفید به هدف اصلی نزدیک تر میشوید. جذب مخاطب جدید از این طریق باید با حفظ مخاطب های قبلی باشد. این کار با درگیر کردن ذهن و احساس مخاطب و ایجاد پرسش و پاسخ، نیاز مخاطب را برطرف می کند. با داشتن تخصص بازاریابی محتوایی می توان به طور  یکپارچه مخاطبان را به کسب وکار جذب کرد. اما هسته ی اصلی بازاریابی محتوایی، محتوای با کیفیت است .

محتوا برای سئو و بهینه سازی سایتتون خیلی موثره محتوا برای کسب و کار شما حکم بازاریاب داره - سئو و بهینه سازی سایت

بازار یابی محتوایی یک شیوه هدفمند برای جذب و نگهداری مشتریان است. با تولید محتوای درست در وب سایت خود می توانید به رتبه مطلوبی در موتور جستجو  برسید و سئوی وب سایت خود را تقویت کنید. بازاریابی رسانه های اجتماعی مفهومی وسیع و تکنیکال دارد اما بازاریابی محتوایی، رابطه مستقیم با تختصصی بودن سایت و محتوای سایت دارد. هرچقدر محتوا تخصصی تر باشد، سایت بهتری خواهید داشت. نیاز نوشتن محتوای  تخصصی ، سناخت کامل از بازاریابی محتوایی است. 

مشاوره سئو
09137700944

اهمیت لینک سازی

با داشتن لینک های متعدد اعتبار یک سایت را می توان افزایش داد. گوگل با استفاده از لینک های داده شده به یک صفحه به میزان اهمیت آن صفحه پی میبرد. لینک سازی سئو در دو نوع داخلی و خارجی انجام می شود. ساختار سایت ها به گونه ای است، که با لینک به هم مرتبط می شوند و بدون لینک سازی اختلال در روند سایت بوجود می آید.

یکی از بهترین اقدامات برای افزایش سرعت رشد شما در وب سایت لینک سازی خارجی - سئو و بهینه سازی سایت
  • لینک سازی اتوماتیک داخــلی
  • لینک سازی داخلی دستـــــی 
  • لینک سازی با استفاده از عــکـس
  • لینک سازی صفحه اول سایت
  • لینک سازی در مـنـو اصلی 
  • لینک سازی با استفاده از رسانه های اجتماعی
  • لینک سازی از طریق محتوای متنی 
  • لینک سازی با اشتراک گذاری ویدیو 
  • لینک سازی با اشتراک گذاری تصاویر
  • لینک سازی مشارکتی با وب سایت های دیگر

سئو و بهینه سازی سانیار

ما شفاف هستیم

سئو و بهینه سازی یک فرآیند زمان‌بر است و نیاز به تخصص و دانش کافی دارد که شما نمی توانید به تنهایی آن را انجام دهید پس اگر یک وب سایت دارید و اطلاعات کافی در رابطه با رشد آن ندارید، وب سایت خود را به ما بسپارید. تیم سانیار از ابتدای راه تا رسیدن به هدف دلخواه وب سایت شما به صورت شفاف در کنار شماست. ما با اصول سئو و بهینه سازی سایت آشنایی کامل و تجربه کافی داریم و می توانیم به بهترین شکل ممکن رتبه سایت شما افزایش دهیم. برای داشتن یک سایت خوب کافیست همین الان با ما تماس بگیرید تا تیم سئو و بهینه سازی سانیار در ارتقاء رتبه سایت تان به شما کمک کند.

سوالات متداول

سئو بهینه سازی موتور های جستجو است. کدنویسی، استراتژی محتوایی، تولید محتوا و لینک سازی جز فعالیت های سئو است که باعث می شود سایت در گوگل رتبه بهتری کسب کند.

به معنای آگهی دادن است. به گونه ایی که کسب و کار در بستر وبسایت معرفی شود. ریپورتاژ با آگهی معمولی تفاوت داره. در ریپورتاژ به طور کلی همه ی خصوصیات محصول معرفی می شود.همیشه قبل از ریپورتاژ دادن از اعتبار سایت مطممئن بشید.

محتوایی است که طبق الگوریتم های گوگل نوشته می شود و طبق همین الگوریتم ها بهنیه می شود، تا توسط موتور های جستجو قابل درک باشد و محتوای سئو شده تاثیر زیادی در رتبه سایت دارد

هزینه سئو کاملا متغیر است و نسبت به کارکرد و زمان مشخص می‌شود. شما می‌توانید برا ی اطلاع از هزینه های دقیق به شماره های سایت تماس بگیرید..

تضمین سئو!؟

هر کارفرما از سئو و بهینه سازی بر روی سایتش  این انتظار را دارد که، سایتش در صفحه اول گوگل نمایش داده شود. اما بهینه سازی سئو، کاری مستمر و زمان بر است، که بهتر است به صورت طبیعی با روش های درست بهینه سازی انجام شود و هیج روشی برای تضمین رتبه شما در بازه زمانی مشخصی وجود ندارد. اما عواملی وجود دارند که می توان با رعایت آن ها رتبه سایت را افزایش داد .

عوامل تاثیر گذار در رتبه سئو

فعالیت درست و اصولی،  برسی وضعیت رقبا،  بهینه سازی طبق الگوریتم های گوگل،  کلمات کلیدی درست واصولی،  آنالیز و گزارش، سئو موبایل، ایندکس شدن سایت، سئو تکنیکال، محتوای تخصصی، لینک سازی، امنیت سایت، میزان ارتباط محتوا و متن جستجو شده، تعداد کلمات کلیدی در صفحه، میزان لینک های داخلی و خارجی، میزان ماندگاری کاربران در سایت، میزان کل ترافیک دریافتی و….. عوامل بسیاری در رتبه سئو تاثیر گذار هستند. وب سایت بدون سئو، عمر کوتاهی دارد. به این نکته حتما توجه کنید که نتایج حاصل از سئو یک شبه اتفاق نمی افتد. آژانس دیجیتال مارکتینگ سانیار با داشتن تخصص و در سئو و بهینه سازی سایت می تواند بهترین انتخاب شما برای سئو سایت باشد.

خدمات تخصصی ما

مدیریت پیج اینستاگرام

لینک کوتاه

مقالات مربوط به سئو

جهت مشاوره با تیم سانیار مدیا فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

درخواست مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات

ورود

[theme-my-login]