تولید محتوا حرفه ای

تولید محتوای حرفه ای

امروزه تولید محتوای حرفه ای راه رشد کسب و کار را سریع تر میکند. محتوا دقیقا همان چیزی است که هر روز با آن سر و کار دارید مثل عکس، فیلم، متن و…..بدنه اصلی بستر مجازی،  محتواست.

بدون محتوا چیزی برای ارائه دادن وجود ندارد. محتوایی که ایجاد می شود، باید برای مخاطب قابل درک باشد و مفهومی را به خوبی به آن برساند. اما برای رشد درست و بیشتر چه در فضای مجازی و چه درفضای حقیقی، احتیاج به تولید محتوای حرفه ای است.

سبک تولید محتوا نسبت به کسب و کار وخدمات طراحی می شود. مجموعه سانیار در خلق محتوای حرفه ای به کسب و کار شما کمک می کند تا بهترین رشد ممکن را داشته باشید.

تولید محتوای حرفه ای - آژانس دیجیتال مارکتینگ سانیار مدیا

خدمات تیم تولیدمحتوا سانیارمدیا

 تولید محتوای حرفه ایی کلیدی برای باز شدن مسیر کسب وکار به سوی رشد است.

تولید محتوای حرفه ای - تصویر سازی گرافیکی

تصویرسازی گرافیکی

تولید تصویرسازی خلاق بسیار موثر در ذهنیت سازی

و جذب مخاطب است.

تولید محتوای ویدیویی - سانیار مدیا

تولید محتوای ویدیویی

ویدیو تاثیرگذار ترین نوع تولید محتوا در ذهن مخاطب است.

تولید محتوای متنی - تولید محتوای حرفه ای

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی بنیادی ترین شکل تولید محتواست.

تولیدمحتوا پادشاه کسب و کار شما

هر کسب و کاری باید خود و خدمات خود را به نحوی به مخاطب هدف معرفی کند  و این ارائه نیازمند محتواست. این محتوا باید به نحوی باشد که به رشد کسب و کار کمک کند و هدفمند باشد. تولید محتوا سبک کار، هویت و فعالیت هر کسب و کاری را نشان می دهد که باید به صورت تخصصی ارائه شود. داشتن یک محتوای حرفه ای به برند شدن و معرفی شدن کسب و کار بسیار کمک میکند. اعتباریک کسب و کار به تولید محتوای حرفه  ای آن است و محتوا هسته ی اصلی برای هر کسب و کارمجازی است.

محتوا پادشاه کسب وکار - تولید محتوای حرفه ای

همانطور که میدانید هدف از تولید محتوا در حوزه کاری افزایش اعتماد، بیشتر شدن  فروش و دیده شدن در فضای گسترده تر  است که بهتر است برای این کار از یک تیم مجرب کمک بگیرید .تیم تولید محتوای حرفه ایی مجموعه سانیار بعد با داشتن نیروی متخصص ابتدا نیازسنجی می کند و سپس نسبت به کسب و کار شما محتوای مناسب را خلق می کند تا به بهترین شکل ممکن دیده شوید و سعی بر این می کند تا شما را به هدف دلخواهتان برساند.

تیم تولیدمحتوای سانیارمدیا

همراهتان هستیم تا بهترین ها رقم بخورد

بازاریابی محتوا چیست؟

بازار یابی محتوایی یکی از مهم ترین قسمت های دیجیتال مارکتینگ است. با پیشرفت تکنولوژی و فناوری و اطلاعات،  بازایابی محتوا به یک تخصص مهم تبدیل شد. بازاریابی محتوایی به تولید محتوای جذاب و گیرا و جذب کننده از سمت مخاطب می پردازد تا فروش و ارائه خدمات به بهترین شکل انجام شود. بازاریابی محتوا به سریع ترین روش ممکن نیاز مشتری را برسی و رفع می کند و مشتری را با اخیتار خودش جذب می کند. بازاریابی محتوایی یک رشته تخصصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که هر روزه شاهد پیشرفت  آن هستیم.

تولید محتوای حرفه ای - بازاریابی محتوا

تولید محتوای دقیق و اصولی نسبت به پتانسیل هر کسب و کار امری واجبه است و بدون شناخت نیاز مخاطب هیچ گاه نمی توان فروش و ارائه درستی از کار را پیدا کرد. بازاریابی محتوایی با شناخت مخاطب های هدف کسب و کار و تولید محتوای جذاب و جذب کننده به رشد کار  بسیار کمک میکند. هر نیاز، سبک محتوایی خاص خود را می خواهد به همین دلیل باید از متخصصین در حوزه بازاریابی محتوایی کمک بگیرید. تیم دیجیتال سانیار با داشتن تجربه کافی در بازاریابی محتوا می تواند به بهترین شکل ممکن به شما در تولید محتوا کمک کنند. تولید محتوای متنی، ویدیو مارکتینگ و تولید محتوای تصویری از اصلی ترین سبک های محتوایی هستند. در ادامه هر کدام به طور مجزا توضیح خواهیم داد.

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی پایه ای ترین شکل تولید محتواست. که باید تمام کلمات و عبارات مفهوم اصلی مد نظر را به مخاطب برساند. تفاوت محتوای متنی با محتوای معمولی درانتقال پیام است که در محتوای متنی باید به صورت رسا و درست منظور نهایی در متن نوشته شود که محتواهای معمولی عموما منظور خاصی ندارند. طبق تحقیقات انجام شده به طور میانگین افراد ۸ثانیه زمان میگذارند تا متنی را بخوانند به همین دلیل ایجاد محتوای با ارزش و جذاب کار بسیار پر اهمیت است و کار چندان راحتی نیست. جلب نظر و اعتماد مشتری باید در زمان کوتاهی اتفاق بیفتد و باید در همین زمان محتوا ارائه شود. تیم تولید محتوای سانیار به کسب و کار شما کمک می کند تا تاثیر بیشتری بر مخاطب داشته باشید و کسب و کار خود را قدرتمند تر عرضه کنید.

تولید محتوای حرفه ای - محتوا متنی
تولید محتوای حرفه ای - تولید محتوای ویدیویی

ویدیو مارکتینگ

محتوای ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ یکی از تاثیر گذار ترین روش های تولید محتواست. این روش به دلیل ثبت تصویر در خاطر مخاطب، ماندگاری بیشتری نسبت به بقیه تولید محتواها دارد. ترکیب تصویر، متن، صدا و حرکت باعث جذابیت این نوع از محتوا می شود. این سبک چون به صورت شنیداری و دیداری است تاثیر بیشتری در ذهن مخاطب دارد و باور پذیری، جذب و اعتماد مخاطب را افزایش می دهد. همچنین باعث می شود پیام شما به گوش مخاطب راحت تر رسیده شود. انتقال پیام در هر ویدیویی منحصر به فرد است و همین دلیل باعث خاص بودن هر ویدیو میشود. اگر می خواهید در حوزه کسب و کارتان به نحو احسن دیده شوید، محتوای ویدیویی را فراموش نکنید. استادیو سانیار با داشتن سناریو ویدیو برای هر کسب وکاری، کار را برای تولید محتوای ویدیویی شما آسان می کند.

استادیو تخصصی تولیدمحتوا ویدیویی

تیم سانیار خلاقانه خلق میکند و خلق خود را ماندگار می کند.

تولیدمحتوای تصویری

تصویر ماندگار ترین  تاثیر را در سبک های محتوایی دارد. اگر تصویر با کیفیت بالا و محتوای درست منتشر شود قطعا تاثیر گذاری بیشتری دارد و اگر با متن ترکیب شود جذب مخاطب را چند برابر می کند. استفاده از عکس هایی که شخصا گرفته شده و یا عکس هایی که طراح، طراحی کند می تواند تاثیر بیشتری بر معرفی کسب و کار و خدمات داشته باشد و این بوجود آمدن، نیازمند صرف وقت و هزینه است.

تولید محتوا حرفه ای

تولید محتوای تصویری ماهیت بصری دارد و مخاطبان بسیاری را دارد. محتوای تصویری باعث درک بهتر محتوای اصلی می شود و خصوصیت خوب این محتوا در این است که، قابلیت ترکیب شدن با محتوا های دیگر را دارد و قابل استفاده در تمام ابزار های اجتماعی است. برای دیدن نمونه های تولید محتوای تصویری سانیار اینجا کلیک کن.

طراحی و گرافیک

زیبایی کسب و کار خود را به سانیار بسپارید.

تولید محتوای حرفه ای - تصویر سازی

تصویر سازی

تولید محتوای حرفه ای - طراحی بسته بندی

بسته بندی

تولید محتوای حرفه ای - آژانس دیجیتال مارکتینگ سانیار مدیا

پوستر و بنر

هر کسب و کاری نیارمند جلوه های زیباست که در ذهن مخاطب ماندگار شود و همچنین نیازمند دیدن شدن است. بهترین راه برای دیده شدن استفاده از تولید محتوا و ابزار های متفاوت است که باعث درگیر شدن ذهن و جذب مخاطب شود. با سانیار در سریع ترین حالت ممکن می توانید به کارتان جلوه دهید.

چرا تولید محتوا مهم است؟

با سانیار متفاوت ببین ، متفاوت فکر کن و متفاوت عمل کن 

امروزه کسب و کار ها برای نشان دادن خدماتشان به مخاطب، نیازمند محتوای درست هستند. با داشتن محتوای درست و اصولی، مخاطب مورد نظر هم جذب خواهد شد. وب سایت ها و کسب وکار های اینستاگرامی تازه تاسیس شده، نیازمند محتوای اصولی هستند تا هدف خود را به مخاطب برسانند. تولید محتوا اعتماد می سازد و اگر مخاطب اعتماد کند صاحب برند، ارزشمند تر می شود. به همین دلیل محتوا پادشاه کسب و کار است. تولید محتوای خوب اعتماد سازی را بیشتر می کند و در نتیجه بازاریابی را راحت تر می کند و نتیجه این بازاریابی راحت داشتن مخاطبان وفادار است. با داشتن مخاطب های بیشتر، محبوبیت بیشتری هم خواهید داشت. تولید محتوای اصولی و حرفه ای را دست کم نگیرید و سریعا اقدام به تولید محتوا برای کسب و کار خود کنید و حتی می توانید از متخصصان حرفه ای تولید محتوا در  آژانس سانیار کمک بگیرید.

تولید محتوای حرفه ای - چرا تولید محتوا مهمه

سوالات متداول

شاید برای شماهم این سوالات پیش اومده باشه!

برای انجام این کار کافیست هدف و حوزه کاریت را مشخص کنی و نسبت به هدفت، بهترین سبک تولید محتوارا انجام بدی.

نسبت به محصول یا خدماتی که ارائه میکنی باید تشخیص بدی که مخاطب هدف چه چیزی را بیشتر می پسنده. برای مثال محتوای آموزشی بهتر است ویدیو باشد تا تاثیر گذار تر باشد.

 شخصی است که بر اصول بازاریابی تسلط دارد و محتواهای نوشته شده را بر مبنای هدف اصلی با تاثیر گذاری بیشتر تولید می کند.

درآمد تولید محتوا بستگی میزان تخصص وفعالیت شما دارد. از پایه حقوق ۲ میلیون تومان است .

چرخه تولید محتوای اصولی

داشتن محتواهای جدید و متفاوت برای هر کسب و کار نیاز است. محتوای درست و اصولی بر روند رشد کسب وکار تاثیر بسیاری دارد اما قرار نیست تمام رشد یک کسب و کار را بر عهده بگیرد.

چرخه تولیدمحتوا به شکل زیر است :

  • هدف گذاری 
  • تدوین استراتژی
  • تقویم محتوایی
  • تولید محتوا
  • تحلیل
  • به روز رسانی
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

درخواست مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات

ورود

[theme-my-login]